fbpx

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Seemned võivad väliselt välja paista ühtemoodi, kuid sisult olla hoopis erinevad. Seemned, mis on müügil meie e-poes, on kasvatatud Euroopa Liidu mahepõllumajanduse nõudeid järgides. Laias laastus tähendab see seda, et mitte ühegi seemne kasvatamisel ei ole kasutatud kunstlikke väetisi ega taimekaitsevahendeid. Ettevõte, kes soovib oma toodetel mahemärki kasutada, peab järgima Euroopa Liidu maheregulatsiooni. Kontrolli selle üle teostab asukohariigi järelvalveasutus.

Ka Plantosel lasub kohtustus ümberpakendamisel järgida maheregulatsiooni. Iga ettevõte peab hoolitsema selle eest, et mahedalt korjatud seeme jõuab ka Sinu toidulauale ilma vahepealse ristsaastumiseta 🌱

EU mahemärk

Miks me seda nii kindlalt järgime? Me ise sööme enda kasvatatud idandeid ja võrseid. Neid söövad meie lapsed ja sugulased-sõbrad. Seetõttu on oluline, et me teame, mida me suhu pistame 😀 Nii lihtne see ongi.

Kui meie koolis käisime, siis ei õppinud me mahepõllumajanduse ja tööstusliku põllumajanduse erinevusi. Nüüd õpivad lapsed seda koolis. Hea, et neile antakse võimalus tulevikus ise oma tervise kohta valikuid langetada!

Kodune üleasnne 6. klassis

Nagu näha, siis on mahepõllumajandusel palju plusse tervise ees, kuigi ta võtab rohkem aega ja vaeva. Meie ületarbimisühiskonnas on ehk ka hea lisandväärtus see, et me peame veidi rohkem vaeva nägema selle kõhutäie eest, mis me suhu pistame.