fbpx

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Plantose e-poes müüdavad seemned on mõeldud idandamiseks, võrsete kasvatamiseks ja toidu tegemiseks/ toidusse lisamiseks. Need ei ole põllumajanduslikud seemned, vaid toiduseemned – kõrge kvaliteediga ja neid toodetakse orgaaniliselt, et vältida kokkupuudet pestitsiitidega. Samuti läbivad need seemned laborites kontrolli, et neil ei oleks haigustekitajaid nagu näiteks kolibakter või salmonelloos. Plantose e-poes müüdavad seemned omavad Euroopa Liidu mahesertifikaati ja neil on Põllumajandus- ja Terviseameti poolt välja antud mahemärk.

Erinevalt idandamis- ja võrseseemnetest võivad täissuuruses köögiviljade kasvatamiseks mõeldud seemned olla töödeldud spetsiaalsete ainetega, et need näiteks mullas hallitama ei läheks. Samuti masinkülvamiseks mõeldud seemned on töödeldud nii, et need oleksid läbimõõdult suuremad. Seetõttu võiks idandamiseks ja võrsete kasvatamiseks valida selliseid seemneid, mis on selleks mõeldud.

Selle järgi olemegi teinud oma e-poes müüdavate seemnete valiku. Oleme neid korduvalt võrseteks kasvatanud ja teame, mis maitsega need on. Kui soovid aga neist seemnetest kasvatada suvel köögivilju, siis saad seda teha! Pakendites on ka paras ports seemneid, millest jätkub nii koduaia peenrasse kui pottidesse.

Tegelikult on see vahva väljakutse! Paneme ka ise osa seemnetest kevadel mulda ja vaatame, millist köögiviljasaaki need suvel annavad. Teeme pilte ka ja hoiame teid kursis, kuidas need kasvavad.

Meie seemnete valikuga saad tutvuda e-poes.