fbpx

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

    • Ostukorvis ei ole tooteid.
-20%

TATRA IDANDID kuivatatud

Original price was: 4.20 €.Current price is: 3.36 €.

Kuivatatud tatra idandid. Sisaldab 100% tatra idandeid. 100% mahetoode. Ei sisalda ühtegi lisaainet.

Tatra idandid on kasvatatud Eestis mahedast toorainest, kuivatatud 40 °C juures, et säiliksid kõik vitamiinid, mineraalained ja ensüümid, mida meie keha vajab hädasti igapäevaseks toimimiseks. Segu valmib käsitööna.

Neto 70g

Säilitamine: hoida kuivas

Laos

Share:

KASUTAMINE: lisa tatra idandeid pudrule, müslile, jogurtile, salatisse.

VALMISTAMINE: Idanemisprotsessi käigus toimub seemnes palju biokeemilisi protsesse. Seemned sisaldavad tärklist, rasvu ja valke. Idandamisel need ained lagundatakse lihtsamatesse ja paremini omastatavatesse vormidesse.  Idandame mahetatra ja kuivatame selle 40 °C juures, et säiliksid kõik vitamiinid, mineraalained, ensüümid ja antioksüdandid, mida meie keha vajab hädasti igapäevaseks toimimiseks. Tatra idandid sisaldavad suurel hulgal kiudaineid. Toode ei sisalda ühtegi lisaainet.

KOOSTISOSAD:

Tatra idandid:

Sisaldavad:  B₁, B₂, B₃ ja E-vitamiini. Samuti rauda, kaaliumi, vaske, magneesiumi ja fosforit. Tatar sisladab umbes 12% valku ja kõiki asendamatuid aminohappeid (eriti lütsiini). 

Positiivsed omadused: tatra idandid on isuäratavad, need puhastavad keha, reguleerivad kolesterooli ja veresuhkru taset ning seedimist. Samuti on tõhusad aneemia ja füüsilise väsimuse vastu.

 

Kaal 200 g
Mõõtmed 20 × 14 × 24 cm

Sulle võib meeldida ka…