PÄEVALILLE seemned võrsete kasvatamiseks

4.35 6.95  sis. KM

Päevalille võrsed on pähklise ja värske maitsega, ning krõmpsuvad, need on rohelise värviga ja teistest võrsetest suuremad.

  • Netokaal pakendamisel 150g, 350g
  • Säilita seemneid pimedas ja jahedas
  • Tellides lisandub saatmiskulu

Plantos vahendab maheseemneid kontrollitud põllumajandusest. Ikka selleks, et me teame, mida me sööme 😀

Puhasta
Jaga:

Päevalille võrsed on valmis söögiks 8-10 päevaga. 

Päevalille võrsed on head valguallikad. Neid peetakse kõige tasakaalustatumaks aminohapete allikaks, täis klorofülli. Neis on rohkesti letsitiini ja B-vitamiine, eriti folaati. Päevalillevõrsetes on A-vitamiini, B kompleksi, D- ja E-vitamiini. Need sisaldavad ka mineraale, sealhulgas kaltsiumi, vaske, rauda, ​​magneesiumi, kaaliumi, seleeni ja fosforit. Ja kõigele lisaks on neis väga vähe kaloreid.

Positiivsed omadused: täis aminohappeid, mis annavad rakkudele ensüüme elutähtsate sunktsioonide, sealhulgas kudede parandamiseks. Võrsete antioksüdantide tase on väga kõrge, mis toetab rakkude taastumist, soodustab südame tervist ja võib aeglustada vananemisprotsesse. Vitamiinid C, E ja seleen parandavad arterite tervist ja vähendavad kõrget vererõhku. Võrsetes sisalduv magneesium toetab kardiovaskulaarset, närvi- ja immuunsüsteemi. Päevalille võrsetes sisalduv rohke tsink suurendab reproduktiivtervist ja töötab üle 300 ensüümiga, et aidata kehal korralikult toimida.

Võrsete kasutamine: hommikupuder, omlett, smuuti, erinevad määrded, vegan poke kauss, salat, pastaroog, pitsa, lihtsalt snäki aemel.

Seemnete külvamine:
Päevalille seemned vajavad enne külvamist leotamist. Meie poolt soovitatav aeg on umbes 12 tundi.

Kui tihedalt peaks seemneid külvama? See oleneb seemnete suurusest.
Päevalille seemnete puhul soovitame 10x10cm (100cm²) alusele külvata ~7g seemneid.

Kogus

150g, 350g

Koli hinnad

150g (26.33€/kg)
350g (18€/kg)