fbpx

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Teistmoodi me ei saakski. Eestis on müügil igasuguseid seemneid, mis on pärit erinevatest riikidest ja paljudelt tootjatelt. Aastate jooksul erinevaid seemneid läbi katsetades saad aru,. et paljud nendest seemnetest ei kasvata terveid taimi. Nad oleks justkui juba võrsudes veidi ´ussitanud´. Osa seementest ei idane üldse. Pole imestada, et need on poeletilt leitavad kõige odavamate hindadega.

Meie Platoses ei tee järeleandmisi. Oleme leidnud endale toredad partnerid, kelle seemned oleme idandades ja võrseid kasvatades läbi katsetanud ja võime kindlad olle nende headuses. Kui me kasvatame endale võrseid keemiliselt töödeldud seemnetest, siis ei saa me kindlad olla, kui palju kahju me tegelikult endale teeme.

Biomuld, mida me kasutame, on Pärnumaal toodetud. Selles on kõik vajalikud ained väikeste võrsete kasvatamiseks:
– Turvas – dolomiidijahuga neutraliseeritud ja väetistega rikastatud põhikomponent.
– Kompost hobusesõnnikust – biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitaineterikast komposti. Tagab taimedele sobiva mikrobioloogilise koosluse.
– Biohuumus (vermikompost) – sõnnikuussidega valmistatud kompost. Lisab mulda vitamiine, kasvuaineid aminohappeid ja kasuliku mikrofloora.
– Liiv – tagab soodsa niiskus- ja õhurežiimi.Humiinpreparaat – kiirendab seemnete idanemist ja tugeva juurestiku arenemist. Humiinid leevendavad ebasoodsatest kasvutingimustest tingitud taime kasvustressi.
– Orgaanilised väetised – kindlustavad tasakaalustatud toitainetega varustamise.
– Perliit – seob vett, tagab substraadile soodsa niiskus- ja õhurežiimi.
– Trichoderma spp – kasulik seen mis moodustades seeneniidistiku taime juurte ümber pärsib haiguste teket ja levikut, soodustab seemnete idanevust ja juurte arengut, kiirendab kasvu.