fbpx

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

Kõikide üle 40 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta!

    • Ostukorvis ei ole tooteid.

Mikrovõrsed… need on ühed võimsad ja väikesed taimed, mis annavad meile nii palju.

Superkangelased
Võrsed on superkangelased, täis vitamiine, mineraale ja antioksüdante. Need väikesed rohelised taimed omavad rohkem toitaineid kui täiskasvanüd köögiviljad. Kui mikrorohelised on osa Sinu igapäevasest toitumisest, on kasu tervisele ilmne.

Kiire saak
Mikrovõrsed annavad kõigi aegade kiireima söödava taimesaagi. On olemas umbes 60 erinevat sorti, millest paljusid saab nautida juba 8–10 päeva pärast seemnete külvamist. Seetõttu sobivad mikrorohelised ka kõige kiirema linnaelustiili jaoks.

Väikesed vajadused
Mikrovõrsete kasvatamiseks pole vaja terrassi ega avarat rõdu vaid piisab väikeset aknalauast.

Nauditav aiatöö toast lahkumata
Kas oled karm aednik või amatöör rohenäpp – võid kindel olla, et võrsete kasvatamine saab kiirelt Sinu lemmiktegevuseks. Lisaks lõbusale aiatööle – külvamisele, kastmisele ja saagikoristusele – on see tegevus ka köitvalt terapeutiline.

Kaunis ja tervislik
Mikrovõrsed on parim salatimaterjal, pisut praadides või lihtsalt soola, pipra ja sidrunimahlaga süües. Võrsete kaunis välimus ja värvivalik lisavad Sinu toidule mängulisust ja silmailu

Pere nooremad armastavad seda!
Lapsed, kes keelduvad köögivilja söömisest, on igivana probleem. Appi tõttavad väikesed superkangelastest võrsed. Neid saab nutikalt lisada nende lemmiksuupistetesse, võileivale, pitsa peale ja pastaroogadesse. Huvi tekitamiseks saab lapsi julgustada oma toitu ise kasvatama.