PÄEVALILLE võrsed

3.75  sis. KM

Pärnus (vana linna piires) võrsete kojutarne kolmapäeval / Tallinnas neljapäeval. 

Päevalille võrsed on pähklise ja värske maitsega, ning krõmpsuvad, need on rohelise värviga ja teistest võrsetest suuremad.

  • Võrsed jõuavad Sinuni lõigatud kujul
  • Netokaal pakendamisel 50g
  • Pese võrsed enne söömist
  • Säilitada jahedas +2…+6 °C
  • Soovitame tarbida nädala jooksul alates pakendamisest

Plantose võrsed on kasvatatud EU maheseemnetest, Eestimaa biomullal, sisetingimustes Pärnu linnas.

Jaga:

Päevalille võrsed on head valguallikad. Neid peetakse kõige tasakaalustatumaks aminohapete allikaks, täis klorofülli. Neis on rohkesti letsitiini ja B-vitamiine, eriti folaati. Päevalillevõrsetes on A-vitamiini, B kompleksi, D- ja E-vitamiini. Need sisaldavad ka mineraale, sealhulgas kaltsiumi, vaske, rauda, ​​magneesiumi, kaaliumi, seleeni ja fosforit. Ja kõigele lisaks on neis väga vähe kaloreid.

Positiivsed omadused: täis aminohappeid, mis annavad rakkudele ensüüme elutähtsate sunktsioonide, sealhulgas kudede parandamiseks. Võrsete antioksüdantide tase on väga kõrge, mis toetab rakkude taastumist, soodustab südame tervist ja võib aeglustada vananemisprotsesse. Vitamiinid C, E ja seleen parandavad arterite tervist ja vähendavad kõrget vererõhku. Võrsetes sisalduv magneesium toetab kardiovaskulaarset, närvi- ja immuunsüsteemi. Päevalille võrsetes sisalduv rohke tsink suurendab reproduktiivtervist ja töötab üle 300 ensüümiga, et aidata kehal korralikult toimida.

Võrsete kasutamine: hommikupuder, omlett, smuuti, erinevad määrded, vegan poke kauss, salat, pastaroog, pitsa, lihtsalt snäki aemel.

Loe lisaks: kuidas süüa päevalille võrseid